top of page
Adsız tasarım.png

Neden Biz?

Özel tasarım gelinlikleri sizlerden alıyoruz ve uzman ekiplerimizce gerekli kontrollerden geçirip temizliğini sağlıyoruz. Gerekli kontrollerden geçip kiralanmaya hazır hale gelen gelinliklerimizi özel ve güvenli kutusuyla sizlere ulaştırıyoruz. Kiraladığınız gelinliğinizle hem bütçenizi korumuş oluyorsunuz hem de Tema, Lösev THKD arasından seçeceğiniz bir kuruma siz ve eşiniz adına bağışta bulunulmasını sağlamış oluyorsunuz.

Neden Kiralama?

Seçkin Markalara Uygun Fiyatla Erişim

Kiralık gelinliklerin fiyatı satılık gelinliklere oranla azımsanamayacak seviyede azdır. Düğün gibi çok pahalı zamanlarda göz ardı edilecek bir fiyat değildir. Ayrıca düşük maliyet, size çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapma fırsatı verir. Fiyatı sebebiyle satın almanız mümkün olmayan gelinliklere uluşmanızı mümkün kılar.

Saklama Problemi Yaratmaz

Düğünden sonra gelinlikler evinizde alanınızda yer kaplar ve güvenli bir şekilde muhafaza etmek zordur. Yeterince depolama alanınız yoksa kiralama sizi bu dertten kurtaracaktır. Eğer gelecekte gelinliğimin çocuklarınıza ve torunlarınıza bırakılacağını düşünüyorsanız trendlerin ve taleplerin yıldan yıla değiştiğini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Kuru Temizleme Maliyeti Yok

Gelinliği temizlemeniz gerekmez, sizlere kuru temizlemeye gönderilmiş temiz bir gelinlik teslim edilir. Böylece yeni bir masrafa girmenize gerek kalmaz.

Çevreyi Korumak  

Endüstriyel su kirliliğinin %20’si tekstil kaynaklı gerçekleşmektedir ve kumaş üretiminde kullanılan su ekolojik dengeyi olumsuz etkilemektedir. Gelinlik kiralayarak üretim miktarını azaltabilir ve ekolojik dengeye fayda sağlayabilirsiniz.

pexels-anastasiya-lobanovskaya-792780.jpg
bottom of page